1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

GTA 5 İNDİR

'Torrent İndir' forumunda VizzeR tarafından 11 Şubat 2018 tarihinde açılan konu YETKİLİ ALIMLARIMIZ GÜNCELLENDİ SENDE YÖNETİCİ OLMAK İSTİYORSAN TIKLA! 1. VizzeR


  Üye

  Konu Sayısı: 10
  Yorum Sayısı: 20
  Ödül Puanı: 3
  Teşekkürler: 2
  Üyelik: 24 Haziran 2017
  [​IMG]
  Son dönemlerin büyüyerek artan furyası gta 5 indirmek adına herkes ilgi göstermeye devam ediyor peki oyun hakkında bilgilere gelelim ; Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. GTA IV’da seriye giren mobil telefon da bu seride biraz değiştirilmiş bir biçimde yer alacaktır. Mobil telefon daha çok internete bağlanmak için kullanılacak. GTA V’de önceki serilere göre daha çok araç bulunacak. Her bir karakterin istatistik özellikleri bulunacaktır. Dayanma gücü, dayanıklılık, hız, araba sürüşü, nişancılık ve “özel yetenekler” gibi istatistikler; sürüş, koşu, atış vb. gibi aktiviteleri yaptıkça artış gösterecektir.

  ÖNEMLİ NOT:
  LÜTFEN AŞAĞIDAKİ GÜNCELLEME VE CRACKİ UYGULAYIN
  Güncelleme 5 ve V5 CRACK ÇIKMIŞTIR!
  Grand Theft Auto V Güncelleme 5 ve V5 Crack 3DM İndir (386.96 MB)
   

 2. HardHackeR


  Site Yetkilisi
  Co Admin

  Konu Sayısı: 39
  Yorum Sayısı: 72
  Ödül Puanı: 6
  Teşekkürler: 0
  Üyelik: 2 Temmuz 2017
  güncel++